Thajská olejová masáž

masaz sije

je příjemnou relaxační i léčebnou masáží,  která je prováděna na lehátku. Vaše tělo bude nejprve podrobeno systematické tlakové stimulaci a uvolnění, poté promasírováno olejem s přidáním aromatických přírodních silic, a to od hýždí a zad, přes nohy a paže, včetně jednotlivých prstů, hrudník a šíji.

Thajská olejová masáž je vynikající prevencí před nemocemi a prostředkem k dosažení dobré fyzické kondice a psychické pohody. Pomáhá odstraňovat překážky, které brání volnému proudění energie v těle (to může vést k tělesné i duševní nerovnováze, která se projevuje bolestí, nemocí nebo duševně-citovými problémy). Obnovený a posílený energetický proud pomáhá automaticky ulehčovat běžným zdravotním potížím, například bolesti zad a páteře, bolesti hlavy, bolesti svalů a kloubů. Pomáhá zvýšit flexibilitu těla, uvolnit toxiny ze svalů a tkání,  zvýšit cirkulaci krve a lymfy, dochází k odstranění únavy. 

Thajská olejová masáž vyvolává pocit hlubokého uvolnění, u maséra i klienta posiluje vnitřní pozornost a pocit pohody. Dovolte, aby Vám dotek masírujícího a  ozdravná síla přírodních olejů poskytla úlevu od Vašich potíží. Dopřejte sobě i tělu odpočinek v podobě uklidňujících a povznášejících pocitů. Uvolněte se, zavřete oči a vnímejte svůj dech současně s masírovanými částmi těla....