Medová detoxikační masáž

masaz sije

Přírodní očistná kúra s jemnou uvolňující masáží.

Medová masáž je starodávná léčivá metoda a patří k velice efektivním detoxikačním kůrám. Je všeobecně známo, že med je obohacen řadou důležitých vitamínů (A, C, B1, B2, B6, B12, E,...) a minerálů (hořčík, železo, draslík, vápník,...) a proto tato masáž významně prospívá našemu imunitnímu systému a má pro tělo vysoké léčivé účinky. Medovou masáží se vylučují a odstraňují nadměrné tekutiny, nežadoucí látky a jedy (toxiny) z těla, které se léta hromadí z nečistého ovzduší, potravin, léku, nikotinu,... Kromě toho se hluboko vyživuje a regeneruje pokožka.

Medová masáž zad je nejúčinnější, neboť jsou na zádech akupunkturní body, který se při masážních hmatech stimulují, čímž se z těla odplavují škodliviny,dále ji lze provádět na velkých kloubech např. kolena,lokty. .

Masáž provádíme vleže na břiše.. Během masáže tzv.pumpovacími hmaty se med začne proměňovat v bělavě-šedou hmotu. V této hmotě jsou vyplavené škodliviny z těla. Nakonec Vás necháme chvíli odpočinout.

Po celkové proceduře zůstává na pokožce velmi jemný medový mikrofilm. Tento mikrofilm by měl na pokožce těla zůstat co nejdéle, tudíž se doporučuje v den masáže nemýt mýdlem, pouze čistou vodou. Po masáži se klient cítí lehce, příjemně, uvolněně a mírně unaven, pokožka je jemná, hladká, elastická a příjemně voní. Každý člověk na masáž reaguje individuálně - může se objevit lehká únava, mírné bolesti hlavy, drobná vyrážka.

Kvůli výborným preventivním účinkům doporučuje se medovou masáž absolvovat jedenkrát měsíčně.

Indikace: artróza, revmatické onemocnění svalů a kloubů, nemoci jater, ledvin, žaludeční a střevní poruchy, chronická rýma, deprese a stresové stavy,...

Kontraindikace: alergie na med, těhotenství, ekzematická a přecitlivělá pokožka, otevřené rány, vysoký oční tlak, trombóza, rakovina.